ימי כיף לעובדים במרכז

אנו נתכנן עבורכם את התוכנית המושלמת לבילוי של יום כיף לעובדים במרכז, לקבוצות וחברות במסלולים שלנו בקיבוץ רבדים.
ניתן לשלב סדנאות לגיבוש, פעילות אתגרית ODT, רכיבה על אופניים ורכבי גולף, הדרכה לאורך האתרים ההיסטוריים הנמצאים לאורך המסלול, פינוקים והפסקות התרעננות בפרגולות המוצבות בשטח, ארוחת צהריים ורחצה בבריכה הקרירה שבקיבוץ.

 

תוכנית לדוגמא:

  • קבלת פנים והרשמה – קפה ומאפה.
  • הדרכה ויציאה לשטח – רכיבה על אופני הרים ורכבי גולף – עד שעתיים.
  • נקודת התרעננות עם מרקים ותה חם בחורף ואבטיח קר עם שתייה מרעננת בקיץ.
  • המשך בילוי בבריכה הקרירה של הקיבוץ (בעונת הקיץ) עם ארוחת צהריים מפנקת.
 

10 סיבות מצוינות לארגן יום כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים מספקים שורה ארוכה של יתרונות. בישראל ניתן לארגן אותם כמעט כל השנה בגלל תנאי אקלים נוחים, והם גם מבטיחים חוויה בלתי נשכחת לכל הגילאים. הנה למשל 10 סיבות מעולות לארגן כבר בקרוב יום כיף לעובדים:

 

 

1. גיבוש עובדים

הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לארגן ימי כיף לעובדים היא גיבוש. ימי כיף מגבשים עובדים מכל המחלקות, מעניקים להם אפשרות להכיר אחד את השני טוב יותר ואף מורידים חומות הגנה ליצירת קשרים אישיים. כל אלו הם יתרונות משמעותיים עבור הארגון המודרני ויש להם גם השלכות חיוביות על הביצועים.

 

 

2. שיתופי פעולה חדשים

מבחינה פרקטית, ימי כיף לעובדים במרכז או באזורים אחרים בארץ מאפשרים ליצור שיתופי פעולה חדשים. שיתופי פעולה אלו נוצרים על רקע פעילויות מיוחדות כמו טיולי אופניים והן ממשיכות עם העובדים גם אחרי שימי הכיף מסתיימים.

 

 

3. בידול מול ארגונים מתחרים

מעסיקים בוחרים לארגן ימי כיף לעובדים גם בגלל התועלת שבאה לידי ביטוי ביצירת בידול מול מתחרים. בעזרת ימי כיף ניתן להמשיך לגייס עובדים ברמה גבוהה, להעלות אצלם את המוטיבציה ולהוות השראה עבור חברות אחרות.

 

 

4. שבירת שגרה

ימי כיף לעובדים במרכז, בצפון ובדרום מאפשרים להם ליהנות מאווירה מרעננת ולצאת מהשגרה השוחקת. בטווח הקצר זה מתבטא בשיפור בביצועים ובטווח הארוך ניתן לראות את זה ברצון של העובדים להמשיך עם אותו מעסיק.

 

 

5. הנאה

אי אפשר להתעלם מההנאה שמתלווה לטיולי אופניים ולסוגים אחרים של ימי כיף לעובדים. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את הפעילות לפי תחומי העניין האישיים של העובדים, כמו גם לאפשר להם לקחת חלק בתהליך קבלת ההחלטות.

 

 

6. הוצאה מוכרת

מעסיקים צריכים לזכור שארגון ימי כיף הוא ברוב המקרים הוצאה משתלמת. המשמעות היא שניתן להצהיר על ההוצאה הזו ולהכיר בה בכל הנוגע לחבות מס, גם כדי לחסוך בהוצאות שוטפות וגם על מנת להפוך אותה להשקעה משתלמת יותר.

 

 

7. השקעה משתלמת

מלבד עניין המיסוי, ימי כיף לעובדים הם השקעה משתלמת כי בעזרתם ניתן לשפר את הביצועים של העובדים ולעזור להם להתמודד עם קשיים. אפילו יום כיף קצר יחסית של כמה שעות עושה את העבודה מבחינת המעסיק ומייצר תחושה של מחויבות קולקטיבית בקרב העובדים.

 

 

8. הבעת הערכה

מעסיקים מארגנים ימי כיף גם כדי להביע הערכה לעובדים. לעומת שיטות אחרות כגון עליה בשכר, מתנות, כרטיסי ברכה והטבות, לימי כיף יש ערך מיוחד כי הם מאפשרים לכל העובדים לקחת חלק בפעילות משותפת. במקביל, המעסיק מביע את הערכתו כלפי העבודה הקשה וכך יוצר תחושה חיובית במשרד.

 

 

9. אירוע מיוחד

ימי כיף מעניקים הזדמנות מיוחדת לחגוג אירועים חד פעמיים כגון השקת מוצר, הרמת כוסית, חגים וכן הלאה. המעסיק יכול לבחור איפה ומתי לקיים את ימי הכיף והאם גם לחבר אותם לאירוע מיוחד או לתאריך ספציפי. בנוסף, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע שמארגנים ימי כיף וטיולי אופניים לקבוצות כדי לשאול אותם על דרכים אחרות לשלב את האירוע המיוחד בחוויה הכללית.

 

10. גיוון

שחיקת עובדים נובעת מפעילויות ואירועים שחוזרים על עצמם. בניגוד למה שנהוג לחשוב, השחיקה לא בהכרח קשורה להשקעה הכספית בפעילויות עצמן אלא לדרך שבה הן נערכות. זו הסיבה בגללה כדאי לארגן ימי כיף ולגוון עבור העובדים את הפעילות השגרתית. ימי כיף כאלה משאירים את העובדים עם טעם של עוד ועונים על האינטרס של המעסיק בטווח הקצר, הבינוני והארוך.

 

 

רוצים לשמוע עוד על ימי כיף לקבוצות?

צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם חווית גיבוש כיפית במיוחד!

רגעים של גיבוש בעידן אופן

עוד פעילויות בעידן אופן